ایران وب تو نت

پشتیبانی فوری 09013344730

افزونه افزونه وردپرس

دانلود رایگان افزونه خروجی گرفتن ایمیل کاربران از کامنت ها در وردپرس با Webtonet Comments Import & Export فارسی با لایسنس دائمیفارسی با لایسنس دائمی

بروز شده در مهر ماه 1402

دانلود شده

رایگان

آیا می خواهید آدرس ایمیل را از بخش کامنت‌های کاربران در وردپرس اکسپورت کنید یا خروجی بگیرید؟ افرادی که در سایت شما نظر می‌دهند در حال حاضر با محتوای شما درگیر شده‌اند و این باعث می‌شود که آنها مخاطب مناسبی برای ایمیل مارکتینگ و خرید از شما باشند. به همین علت باید با آن‌ها ارتباط داشته باشید و از خدمات خود آگاهشان کنید. برای این منظور امکان خروجی گرفتن ایمیل کاربران از کامنت ها در وردپرس امری موثر به نظر می‌رسد. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توانید آدرس های ایمیل را از قسمت نظرات وردپرس برداشت کنید.
  • اگر نویسنده کامنت تصمیم گرفت که ایمیل‌های متعدد را از شما دریافت کند، می‌توانید آنها را به خبرنامه ایمیل خود اضافه کنید. سپس می‌توانید اخبار، نکات و بروزرسانی‌های مربوط به کسب و کار یا وبسایت خود را برای این افراد ارسال کنید.
  • همچنین می‌توانید کاربرانی را در CRM خود اضافه کنید تا به طور منظم ارتباط شخصی برای ایجاد شبکه انجام دهند.
  • یکی دیگر از کاربردهای آدرس‌های ایمیل اکسپورت شده، هدف گذاری مجدد تبلیغات فیسبوک است. فیسبوک به شما امکان می‌دهد لیستی از آدرس ایمیل را آپلود کنید تا بتوانید فقط آن کاربران را با کمپین تبلیغاتی خود هدف قرار دهید.

دانلود شده

رایگان

مزایای دانلود دانلود رایگان افزونه خروجی گرفتن ایمیل کاربران از کامنت ها در وردپرس با Webtonet Comments Import & Export فارسی با لایسنس دائمی

دانلود شده

رایگان

افزونه افزونه وردپرس بیشتر