ایران وب تو نت

پشتیبانی فوری 09013344730

افزونه افزونه وردپرس

دانلود رایگان افزونه وردپرس شکار تخم مرغ ها Easter Egg Hunt فارسی با لایسنس دائمیفارسی با لایسنس دائمی

بروز شده در مهر ماه 1402

دانلود شده

رایگان

افزونه Easter Egg Hunt یک پلاگین مخفی کردن تخم مرغ های جایزه و شانسی در بین صفحات سایت برای تشویق کاربران به ماندن و جستجو آنها برای شکار تخم مرغ می باشد. شکار تخم مرغ ها یک افزونه پیشرفته وردپرس است که برای اضافه کردن آیکون های کوچک مانند تخم مرغ یا به شکل های دیگر در وب سایت شما استفاده می شود. شما میتوانید این تخم مرغ ها را به صورت کدهای کوتاه در مکان هایی که از کد کوتاه پشتیبانی می کنند در وب سایت خود درج بکنید و کاربران میتوانند با جستجو این تخم مرغ ها را پیدا بکنند و جایزه بگیرند، همینکه کاربر بخواهد با جستجو در داخل سایت شما دنبال تخم مرغ ها بگردد باعث افزایش مدت زمان حضور کاربر در سایت شما می شود و در نتیجه کاهش نرخ پرش کاربران شما می شود.
  • طراحی تخم مرغ : افزونه شکار تخم مرغ عید پاک به شما قابلیت ساخت تخم مرغ های جایزه با بیش از ۱۰۰ آیکون با تم هایی مانند کریسمس، هالووین، عید پاک و … می دهد. یا در صوتر نیاز می‌توانید با انتخاب یک تصویر دلخواه از کتابخانه رسانه برای تخم‌مرغ‌های عید پاک، یک آیکون جدید آپلود نمایید.
  • قرار دادن ساده : افزونه تخم مرغ وردپرس به شما این امکان را می دهد که این آیکون های کوچک را بر اساس نیاز خود در وب سایت خود قرار دهید. این کار را می توان با افزودن یک کد کوتاه ساده در موقعیت دلخواه صفحه خود انجام داد، در زمانی که تخم مرغ را ایجاد میکنید بعد از ایجاد تخم مرغ کد کوتاه مخصوص هر تخم مرغ به شما نمایش داده می شود.
  • انیمیشن : این قابلیت به شما امکان می دهد انیمیشن ها را به تخم مرغ های خود اضافه کنید. گزینه های انیمیشن زیر توسط افزونه ارائه شده است :
  • Hover (هاور) : این گزینه به شما امکان می دهد افکت شناور را به صفحه وب خود اضافه کنید. در نتیجه، می توانید تخم مرغ ها را در بالای متن خود شناور کنید.
  • Pulse (نبض دار) : با استفاده از این گزینه می توانید افکت چشمک زدن آهسته را به آیکون های کوچک خود اضافه کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید انیمیشن را برای تخم مرغ های خاص با ویرایش کدهای کوتاه تنظیم کنید.

دانلود شده

رایگان

مزایای دانلود دانلود رایگان افزونه وردپرس شکار تخم مرغ ها Easter Egg Hunt فارسی با لایسنس دائمی

دانلود شده

رایگان

افزونه افزونه وردپرس بیشتر