ایران وب تو نت

پشتیبانی فوری 09013344730

افزودنی المنتور افزونه

افزونه محتوای داینامیک المنتور فارسیفارسی با لایسنس دائمی

بروز شده در آذر ماه 1402

دانلود شده

رایگان

دانلود رایگان افزونه محتوای داینامیک المنتور راستچین شده برای ساخت قالب ها و صفحه های های پویا در سایت های وردپرسی ضروری می باشد. افزونه داینامیک کانتنت دارای المان ها و ویجت های زیادی برای صفحه ساز elementor می باشد. پلاگین Dynamic Content for Elementor به دلیل دارا بودن بیش از 70 نوع قابلیت متمرکز از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

در برخی از وب سایت های فارسی زبان از کلمه پویا و در مابقی سایت ها از کلمه داینامیک برای این افزونه استفاده شده است. در ایران وب تو نت ما از هر دو نام در کنار واژه انگلیسی Dynamic استفاده خواهیم گرد.

یکی از ویژگی های بسیار کاربردی برای هر سایتی داشتن بانک اطلاعاتی قدرتمند می باشد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز برای پویا کردن سایت ها از بانک اطلاعاتی استفاده میکند. در صورتی که قصد دارید ویژگی های بارز سایت خود را به صورت رکورد هایی در بانک اطلاعاتی ذخیره و در صفحه های سایت خود استفاده کنید دانلود رایگان افزونه محتوای داینامیک المنتور میتواند یکی از اولین گزینه های شما باشد.

البته دقت داشته باشید که صفحه ساز المنتور پرو در داخل هسته خود امکان ساخت و استفاده از فیلد های داینامیک را برای طراحان فراهم کرده است. اما افزونه Dynamic Content For Elementor اورجینال امکانات بالایی برای شما فراهم می کند.

دانلود رایگان افزونه محتوای داینامیک المنتور فارسی بروز

امروز افزونه محتوای داینامیک المنتور در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین افزودنی های المنتوری می باشد. امکان دانلود رایگان افزونه های المنتوری در ایران وب تو نت مقایسه آسان تمام عملکرد های پلاگین ها را برای سنجش عملکرد آنها بسیار آسان کرده است.

سازنده افزونه محتوای پویای المنتور: شرکت داینامیک اواتیشن

کشور سازنده : ایتالیا

زمان انتشار : می 2017

امتیاز در تراس پیلوت: 4.6 از حدود 200 رای

خرید رایگان افزونه محتوای داینامیک المنتور لایسنس اورجینال

برای خرید نسخه های افزونه محتوای داینامیک المنتور لایسنس اورجینال از سایت سازنده باید یکی از پلن های زیر را انتخاب کنید:

پلن A : [برای 1 سایت] و [برای 1 سال بروزرسانی] : 70 دلار
پلنB : [برای 3 سایت] و [برای 1 سال بروزرسانی] : 130 دلار
پلن C : [برای 1000 سایت] و [برای 1 سال بروزرسانی] : 260 دلار
پلن D : [برای 1 سایت] و [بروزرسانی مادام العمر] : 210 دلار
پلن E : [برای 1000 سایت] و [بروزرسانی مادام العمر] : 600 دلار
پلن ها و مبالغ بالا صرفا جهت اطلاع می باشد و نسخه موجود در سایت ایران وب تو نت از نوع پرو می باشد که محدودیت تعداد نصب آن برداشته شده است و به رایگان منتشر گردیده.

مهمترین کاری که افزونه محتوای داینامیک المنتور برای وب سایت های وردپرسی انجام میدهد ساخت قالب هایی پویا می باشد. یعنی ساخت بخش ها و قسمت هایی از سایت که بسته به صفحه ی مورد نظر اطلاعاتی خاص از خود را به نمایش خواهد گذاشت.

گرچه افزونه محتوای پویا برای کارکرد میتواند در کنار نسخه لایت پلاگین Elementor نصب گردد اما برای دسترسی به ویژگی های بارز آن نیاز است که ابتدا با دانلود رایگان افزونه المنتور پرو فارسی امکانات و ویژگی های برتر آن را برای سایت خود فراهم نمایید.

ساخت قالب های پویا به صورت منظم برای نمایش یکپارچه بخش های مختلف سایت بسیار اهمیت دارد. از مهمترین قالب هایی که هر وب سایت اینترنتی باید برای صفحه های خود بسازد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

نمایش وبلاگ ها
آرشیو های دسته بندی
ارشیو های برچسب
صفحه جستجو
صفحه اکانت های کاربری
صفحه محصولات
صفحه فروشگاه
و…
دانلود رایگان افزونه Dynamic Content for Elementor فارسی و اورجینال

هماهنگی افزونه محتوای پویا المنتور با افزونه های زمینه ی سفارشی
همانطور که میدانید ممکن است در سایت های مختلف از قبل متا دیتا های مختلف یا همان زمینه های سفارشی ساخته شده باشد. با دانلود رایگان افزونه Dynamic Content For Elementor این اطمینان وجود دارد که میتوان با این زمینه های دلخواه نیز کار کرد.

از مهمترین افزونه های ساخت زمینه های دلخواه می توان به افزونه های زمینه های سفارشی دلخواه “ACF” و جت انجین اشاره کرد. افزونه محتوای داینامیک المنتور به آسانی با این افزونه ها ارتباط برقرار می کند و سازگاری کامل را دارد.

برای نمایش اطلاعات ساخته شده توسط افزونه های ساخت زمینه دلخواه نیازی به استفاده از پلاگین خاصی وجود ندارد. اما با استفاده از افزونه محتوای پویا المنتور میتوان این کار را به سادگی انجام داد. همچنین ویژگی های برجسته ای که این افزونه در اختیار طراح قرار میدهد اهمیت آن را دو چندان مینماید.

شرایط نمایشی افزونه محتوای داینامیک المنتور
با دانلود رایگان افزونه محتوای داینامیک المنتور این امکان وجود دارد تا بخش هایی از سایت را برای نقش های مختلف کاربری محدود کنید. با این ویژگی میتوان از دسترسی های غیر مجاز کاربران به فیلدها یا صفحه های خاص جلوگیری کرد.

به عنوان مثال در صورتی که کاربری که در حال بازدید از سایت شما می باشد اگر در سایت وارد نشده باشد یا به عبارتی لاگین نکرده باشد میتوان از نمایش لینک های دانلود به وی جلوگیری کرد. البته این مورد برای نقش های کااربری مختلف نیز صدق میکند. یعنی کاربران نویسنده با کاربران ویرایشگر یکی دیده نخواهند شد.

سازگاری افزونه Dynamic Content For Elementor با تکنولوژی ایجکس
تکنولوژی ایجکس بیان میکند که درخواست های کاربر به سمت سرور بدون بارگذاری مجدد صفحه انجام گردد. به عنوان مثال فرض کنید شما میخواهید پست های بیشتری را در یک آرشیو از سایت مشاهده کنید. در صورت زدن دکمه صفحه شماره 2 این صفحه مجدد بارگذاری و پست های جدید به شما نمایش داده خواهد شد.

در صورتی که این صفحه توسط افزونه Dynamic Content For Elementor ساخته شده باشد میتوان این درخواست مشاهده پست های بیشتر را درون همان صفحه و بدون بارگذاری کامل مشاهده کرد.

ساختار ایجکس برای نمایش اطلاعات در صفحه های وب امروزی نیز از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. زیرا کاربران برای مشاهده اطلاعات بیشتر نیاز به بارگذاری مجدد صفحه های در حال مشاهده را دارند. در صورتی که تکنولوژی Ajax که با دانلود رایگان افزونه محتوای داینامیک المنتور به سایت خود اضافه خواهید کرده را رعایت کنید، تجربه کاربری خوبی را به بازدید کنندگان سایت خود خواهید داد.

سازگاری با شرایط نمایش در افزونه محتوای پویای المنتور فارسی Dynamic content لایسنس اورجینال

شما با دانلود رایگان افزونه محتوای داینامیک المنتور به وب سایت وردپرسی خود ویژگی ها و امکاناتی را اضافه میکنید. در پایین سعی شده است تا به لیستی از مهمترین امکانات و ویژگی های پلاگین Dynamic Content For Elementor اشاره شود:

سازگاری کامل با وردپرس بروز شده
سازگاری کامل با افزونه فروشگاهی ووکامرس
استفاده از ویجت تایم لاین برای نمایش پست های سایت
نمایش پست های به صورت مدرن، کاروسل و شبکه ای
توانایی نمایش انواع پست تایپ ها در حالت مختلف نمایشی مانند پست ها
توانایی ساخت قالب برای آرشیو ها و پست های سایت
سازگاری کامل با افزونه های وردپرسی مهم
امکان درج و کپی کردن محتوای سایت های دیگر
امکان درج کد های کوتاه در بین مطالب سایت
امکان ساخت دکمه های افزودن به علاقه مندی کاربر بر اساس اکانت کاربری و کوکی
امکان ساخت قالب و فیلد برای اکانت کاربری مختص یک فرد خاص
دارای ویجت پیمایشگر مسیر یا همان “BreadCrumbs” که برای سئو مناسب است
امکان درون ریزی و برون ریزی فرم های المنتوری (این مورد در افزونه المنتور پرو نسخه 3.2 به بعد اضافه شده است)
دارای ایمیل های پویا برای فرم ها
امکان قرار دادن شرایط نمایشی خاص برای فیلد های مختلف
امکان ساخت پیامهای سفارشی برای فرم های المنتور
دارای افکت های نمایشی پس زمینه پارالاکس
ساخت صفحه های مودال (پنجره های مودال به صفحه هایی گفته میشود که بدون از دست رفتن اطلاعات آن صفحه، ازلاعات صفحه ی دیگر را در پنجره ای دیگر نمایش می دهد.)
ویجت نمایش دهنده عکس های پانورما
ویجت نمایش دهنده عکس های 360 درجه
شرایط اختصاصی برای نمایش فیلده ها بر اساس نقش کاربری
ویجت مقایسه دو تصویر با یکدیگر
اضافه کردن ویژگی های خاص به فرم های المنتوری
دارای فایل منیجر کاربری (FileManager : نمایش محتویات یک پوشه به کاربر)
امکان نمایش و قرار دادن یک فایل کد نویسی مانند PHP یا JS در صفحه
امکان استفاده از افکت های اسکرول
دارای انیمیشن برای ویجت های مختلف
و سایر ویژگی ها
دانلود رایگان افزونه محتوای داینامیک المنتور از ایران وب تو نت تمام امکانات و ویژگی های نسخه اورجینال سازنده اصلی آن را به همراه دارد.به دلیل امکانات زیاد افزونه محتوای داینامیک المنتور ما تنها مهمترین آنها را برای شما لیست کرده ایم.
خرید رایگان لایسنس پلاگین محتوای داینامیک المنتور Dynamic Content for Elementor فارسی

همانند تمام افزونه های دیگر وردپرس، افزونه محتوای داینامیک المنتور نیز در کنار امکانات و ویژگی های بارزی که وب سایت المنتور شما میدهد، دارای معایبی می باشد. در پایین به لیستی از این معایب و خطاهای احتمالی اشاره شده است:

حجم افزونه محتوای پویای المنتور بسیار بالا می باشد
احتمال کندی وب سایت سمت کاربر وجود دارید
احتمال کند شدن صفحه ساز المنتور
احتمال بروز خطای 500 المنتور در هاست های ضعیف
تزریق کد های js به داخل صفحه های سایت
بالا رفتن درخواست های داخل سرور
نکته : معایب اشاره شده مربوط به نسخه اورجینال Dynamic Content for Elementor می باشد. از این رو معایب اشاره شده هیچ ارتباطی با دانلود رایگان افزونه محتوای داینامیک المنتور موجود در مخزن ایران وب تو نت ندارد.

ممکن است معایب اشاره شده در بالا به علت استفاده ناصحیح کاربران و طراحان از افزونه محتوای پویای المنتور بروز کند.

دانلود شده

رایگان

مزایای دانلود افزونه محتوای داینامیک المنتور فارسی

دانلود شده

رایگان

افزودنی المنتور افزونه بیشتر