ایران وب تو نت

پشتیبانی فوری 09013344730

افزودنی المنتور افزونه

افزونه جت بلاک فارسیفارسی با لایسنس دائمی

بروز شده در مهر ماه 1402

دانلود شده

رایگان

با دانلود رایگان افزونه جت بلاک المنتور می توانید هدر و فوتر های زیبا و جذاب برای سایت خود بسازید. افزونه جت بلاکز دارای سفارشی سازی های زیادی برای پانوشته ها و سربرگ های سایت می باشد. پلاگین Jet Blocks وردپرس برای نمایش لوگو، لینک های ورود و ثبت نام و ... کاربرد زیادی دارد. همچنین جت بلوک دارای ابزارک های کاربردی زیادی نیز می باشد.

دقت داشته باشید بسیاری از کاربران به دلیل تشابه بسیار بالای نام فارسی افزونه جت بلاک و افزونه جت بلاگ دچار سردرگمی میشوند. این صفحه شامل لینک دانلود رایگان افزونه Jet Blocks میباشد. در برخی از سایت های فارسی زبان برای جلوگیری از این تداخل نامی از ترجمه افزونه جت بلوک استفاده شده است. ایران وب تو نت از هر دو نام در کنار واژه انگلیسی این پلاگین استفاده میکند.

معمولا ابزار ها و ویجت هایی که افزونه جت بلوک در اختیار کاربران قرار میدهد را میتوان بدون استفاده از افزونه جت بلاک نیز با کمی حوصله طراحی کرد. با این حال در صورتی که نیاز به دانلود رایگان افزونه جت بلاک را برای سایت خود احساس کرده اید میتوانید آن را دریافت و در سایت خود نصب کنید.

دانلود رایگان افزونه جت بلاک بلوک فارسی JetBlocks اورجینال

کشور سازنده : اوکراین

تعداد کارکنان شرکت کروکوبلاک : 3 مدیرعامل و 41 نفر کارمند

زمان انتشار : سال 2019 به صورت رسمی

امتیاز در تراستپیلوت : 4.8 از حدود 500 رای

تعداد افزودنی ها (Addon) : بدون افزودنی

تعداد افزودنی های سری جت : 18 افزودنی مرتبط با افزونه المنتور پرو

پلن A : برای 1 سایت و برای 1 سال آپدیت : 19دلار
همچنین این شرکت دارای پلن های افزودنی دیگر زیر می باشد :

تمام 18 افزودنی سری جت برای 1 سایت و برای 1 سال آپدیت : 130 دلار
تمام 18 افزودنی سری جت برای بی نهایت سایت و برای 1 سال آپدیت : 265 دلار
تمام 18 افزودنی سری جت برای بی نهایت سایت و آپدیت مادام العمر : 750 دلار
پلن ها و مبالغ بالا صرفا جهت اطلاع می باشد و نسخه موجود در سایت ایران وب تو نت از نوع پرو می باشد که محدودیت تعداد نصب آن برداشته شده است و به رایگان منتشر گردیده.

کار کرد مهم افزونه جت بلاک اورجینال المنتور
کار اصلی افزونه جت بلاک اورجینال ساخت هدر و فوتر وب سایت هایی می باشد که با افزونه صفحه ساز المنتور طراحی شده است. استفاده از پلاگین JetBlocks دارای ویجت های مهمی برای ساخت و طراحی قسمت های مختلف فوتر و وب سایت نیز می باشد.

با دانلود رایگان افزونه جت بلاک المنتور علاوه بر ویجت های کاربردی آن به ویژگی های بسیار بارزی مانند هدر چسبان دست پیدا خواهید کرد. این ویژگی باعث شده است تا زمانی که کاربر به پایین یک صفحه از سایت شما مراجعه می کند بتواند به سرعت به سربرگ صفحه دسترسی پیدا کند.

از دیگر ویژگی های افزونه Jet Blocks میتوان به توانایی در استفاده از لوگوی سایت به صورت متنی یا تصویری اشاره کرد. لیندار کردن لوگوی سایت و انجام ترازبندی های مختلف از ویژگی اصلی این قابلیت می باشد. همچنین قابلیت تاپوگرافی دار کردن متن لوگو نیز یکی دیگر از وژگی هایی است که می توان به آن اشاره کرد.

خرید رایگان لایسنس افزونه جت بلاک بلوک فارسی JetBlocks اورجینال

ویجت های افزونه Jet Blocks فارسی و بروز
ویجت های افزونه Jet Blocks فارسی تماما برای شخصی سازی و استفاده در پابرگ و سربرگ های سایت مورد استفاده قرار میگیرد. با دانلود رایگان افزونه جت بلاک فارسی و بروز شده از ایران وب تو نت میتوانید انواع المات های ضروری را برای سایت خود استفاده کنید.

از مهمترین المان های مورد استفاده در پلاگین جت بلوک میتوان به ویجت فرم ثبت نام و ورود آن اشاره کرد. با این المان ها میتوان فرم های ثبت نام و ورود بسیار زیبایی را برای سایت قرار داد. استفاده از دکمه های ورود و ثبت نام در سربرگ سایت هایی که عضو گیری دارند از اهمیت بالایی برخوردار است.

هدر فوتر ساز رایگان لایسنس افزونه جت بلاک بلوک فارسی JetBlocks اورجینال

ویژگی های افزونه جت بلوک فارسی
از مهمترین ویژگی های افزونه جت بلوک فارسی المنتور این می باشد که ساختار کدنویسی حرفه ای و همچنین دوستار سئو طراجی شده است. البته استفاده از این عناوین برای افزونه ای با این قابلیت ها زیاد نمی تواند مورد توجه قرار گیرید. اما با این حال از اهمیت خوبی برخوردار می باشد.

یکی از ویجت های کاربردی افزونه جت بلاک المنتور Breadcrumb یا همان مسیر پیمایش می باشد. این المان برای مسیر یابی در سایت شما توسط کاربر بسیار کاربرد دارد. همچنین موتور جستجو گر گوگل نیز از مسیر های پیمایش برای ایندکس خوب سایت ها استفاده میکند.

منو های ناوبری برای استفاده در سرربرگ سایت نیز بعد از دانلود رایگان افزونه جت بلاک فارسی در اختیاز شما قرار میگیرد. این منو ها برای چیدمان زیبای سایت کاربرد فراوانی دارد. البته برای جالت ریسپانسیو نیز میتوان از منو های همبرگری که در افزونه جت بلوک قرار گرفته است استفاده کرد.

اگر سایت شما به صورت فروشگاهی می باشد میتوانید از المان های قرار گرفته مربوط به سربرگ فروشگاه های ووکامرسی استفاده کنید. یکی از مهمترین این المان ها ویجت سبد خرید می باشد که دارای اهمیت بالایی است.

افزونه جت بلاک المنتور دارای تعداد زیادی مزیت است. در پایین به تعدادی از امکانات افزونه Jet Blocks اشاره شده است:

سازگار با نسخه های جدید وردپرس
کد نویسی بهینه شده
کاملا واکنش گرا و ریسپانسیو
سازگاری کامل با نسخه رایگان افزونه المنتور
قابلیت اضافه کردن لوگو
دارای ویجت های کاربردی برای سربرگ و پابرگ
دارای منو های ناوبر
دارای مسیر های پیمایش
دارای فرم ورود کاربران
دارای فرم ثبت نام و عضویت کاربران
دارای جستجوگر حرفه ای
و…
دانلود رایگان افزونه جت بلاک بلوک فارسی JetBlocks بروز بروزرسانی اورجینال

افزونه جت انجین نیز همانند تمام افزونه های بزرگ دیگر وردپرس دارای معایبی می باشد. در پایین به مهمترین ایراد های افزونه جت انجین اشاره شده است:

عدم تجمیع امکانات در یک افزونه کامل در سری جت
تزریق کد های css بیش از حد به سایت
استفاده از کد های جاوا اسکریپت بالا
ویجت های تخصصی پراکنده
عدم امکان اضافه کردن متا دیتا به فرم های ثبت نام
امکان ساخت تمام موارد با امکانات افزونه المنتور پرو بدون نیاز به افزونه جت بلوک

دانلود شده

رایگان

مزایای دانلود افزونه جت بلاک فارسی

دانلود شده

رایگان

افزودنی المنتور افزونه بیشتر